Nowatorska formuła

Nie musisz mieć jachtu ani załogi

Jachty N'FUN 30

Nowa i jedyna w Polsce flota

Trener na jachcie

Bezpieczeństwo i nauka pod okiem mistrzów Polski i Europy
Jeziorak Grand Prix
Opis

Jeziorak Yacht Club zaprasza na cykl regat nad najdłuższym jeziorem w Polsce na jachtach N Fun30. U nas możesz zacząć przygodę z żeglarstwem regatowym lub rozwijać swoją pasję – zawsze pod okiem doświadczonych trenerów. Stworzyliśmy formułę, w której mogą brać udział zarówno pojedynczy sternicy, jak i całe załogi. Możesz wystartować gościnnie w 1 regatach, ale jeśli chcesz zawalczyć o Puchar Jeziorak Grand Prix, musisz wziąć udział 2 imprezach eliminacyjnych i finale.

Nie musisz mieć jachtu

Przyjedź pociągiem, żegluj cały weekend, a w niedzielę po skończonych regatach nie martw się o jacht. To marzenie jest realne!

Cenimy Twój czas, dlatego utrzymaniem i logistyką sprzętu zajmujemy się my, a Ty się dobrze bawisz!

Do Waszej dyspozycji oddajemy nową flotę jachtów N’FUN 30! Jedyna taka flota w Polsce!

W tym sezonie aż 5 NFUNek wpłynie na start. Oj, będzie się działo!

Nie musisz mieć załogi

Zgranie terminów członków załogi  zawsze jest wyzwaniem. Teraz możesz zarezerwować pojedyncze miejsce i zbierać punkty w Rankingu Sterników na swoje konto. 

Możesz oczywiście wystartować w tradycyjny sposób z całą swoją załogą i wynająć cały jacht.

Dla kogo

Wymagania: Patent żeglarza.

Mile widziane jest doświadczenie regatowe.

Rekomendujemy udział w naszej 4-ro dniowej Akademi Regatowej.

Jeśli nie masz doświadczenia regatowego – nie martw się! Wszystkiego Cię nauczymy na miejscu, a Ty będziesz mógł spróbować regatowych emocji pod okiem naszego Trenera.

Ranking sterników i załóg

Ranking Sterników– zbieraj punkty i wygraj Puchar Jeziorak Grand Prix! Weź udział w 2 eliminacjach oraz finale na koniec sezonu. W związku z tym, że na jachcie mamy czterech sterników, to każdy z nich zbiera punkty na własne konto w systemie rotacyjnym. Dodatkowo punkty zbiera również cały zespół – jest to dodatkowa motywacja, aby każdy z teamu starał się w każdym wyścigu.

Ranking Załóg – jeśli masz stały zespół to weź udział w 2 eliminacjach oraz finale na koniec sezonu. I zdobądź Załogowy Puchar Jeziorak Grand Prix.

Ranking Owners – z myślą o właścicielach jachtów N’FUN 30 będzie prowadzony dodatkowy ranking.

Limit miejsc: Przewidzianych jest 24 miejsc w pakietach. 1 pakiet obejmuje 2 x eliminacje + 1 x finał

oraz kilkanaście miejsc dla osób, które chcą spróbować tzn. wziąć udział w 1 regatach.

Terminarz

Aby zdobyć Puchar Jeziorak Grand Prix należy wystartować w 2 imprezach eliminacyjnych i finale. Wybierz spośród siedmiu dostępnych terminów:

 1. 29.04-1.05 Otwarcie sezonu
 2. 20-22.05
 3. 3-5.06
 4. 24-26.06
 5. 12-14.08 White Yacht Club Party 
 6. 1-4.09 Błękitna Wstęga Jezioraka (jedyna impreza 4-dniowa/ 1 dzień  treningu + 1 dzień regat JGP + 2 dni regat Błękitna)
 7. 16-18.09
 8. 7-9.10 Finał 

System rotacyjny

Dzięki naszemu systemowi rotacyjnemu będziesz sterował jachtem, jak również będziesz aktywnym członkiem Załogi. Okazuje się, że sterowanie i trymowanie genakera są równie ciekawe. Dzięki temu poznasz wszystkie funkcje na jachcie, spojrzysz na pracę sternika i załogi z innej perspektywy, a przez to staniesz się bardziej kompletnym i doświadczonym Skiperem.

 

Trener na jachcie

W czasie regat na każdym jachcie jest Trener z bardzo dużym doświadczeniem regatowym.  Nasi Trenerzy to utytułowani zawodnicy z różnych klas żeglarskich i olimpijskich – mistrzowie Polski, Europy i  Świata. Ponadto muszą Oni zaliczyć naszą wewnętrzną Akademię Trenerów, dzięki czemu mamy ujednolicony program nauczania, a Wy gwarancję efektywnej nauki. 

Trener na jachcie:

 • uczy i motywuje do pracy
 • dba o bezpieczeństwo Wasze i jachtu 
Integracja

Bardzo dużą wagę przykładamy do integracji. Idea naszych regat polega na równowadze pomiędzy intensywnym żeglowaniem, a relaksem i odprężeniem między wyścigami, jak również podczas wieczornych imprez. Zarówno imprezy „na dziko”, jaki i wieczory w restauracji w siedzibie naszego klubu niewątpliwie  sprzyjają zawieraniu nowych znajomości z ludźmi, którzy dzielą tę samą pasję.

W realizacji tej idei sprzyja nam Jeziorak, który znamy jak własną kieszeń. Pokażemy Wam nasze ulubione miejsca – rybackie wioski, dzikie polany, wyjątkowe miejsca na kąpiel, magicznej wyspy.

Pomożemy Wam osiągnąć „Sail-Life Balance.

Nocleg

Nocleg na jachcie jest w cenie, ale jeśli preferujesz inną formę, to śmiało możesz wybierać spośród bogatej oferty iławskich hoteli i  apartamentów.

Jeśli wykupisz „Pakiet Regatowy”, otrzymasz 15% zniżki na nocleg w Porcie 110*** przy którym stoją nasze jachty. Rekomendujemy.

Polecamy również Stary Tartak**** i Grand Hotel Tiffi*****. Oba hotele położone są nad wodą w odległości ok. 5 minut pieszo od naszej mariny. 

Możesz również wybrać apartament z widokiem na jezioro – zaledwie 2 minuty spacerkiem do mariny.

Przyjedź Pendolino

Cenisz sobie wygodę i bezpieczeństwo? Przyjedź do Iławy pociągiem!.

Warszawa- Iława- 1,5h

Gdańsk- Iława- 1h

Kraków- Iława- 4,5h

Poznań- Iława- 3h

W Iławie zatrzymuje się każdy rodzaj pociągu!

NOWE JACHTY N’FUN 30

Jedyna taka flota w Polsce!

duża aktywność

Nowoczesny design

Jacht jest konstrukcją dla tych, którzy w garażu wolą mieć sportowe coupe, niż rodzinne combi.

duża aktywność

Osprzęt Harken

Osprzęt marki Harken oraz najlepszej jakości szoty, fały i liny marki Robeline robią bardzo dużą różnicę odbioru całości. Przekonaj się sam!

duża aktywność

Świetna Komunikacja

Przestronny kokpit daje dużą przestrzeń dla każdej osoby pracującej na swoim departamencie, a płaskie półpokłady zapewniają swobodną komunikację i bezpieczeństwo.

duża aktywność

Świetna Nautyczność

Doskonałe właściwości nautyczne to efekt pracy żeglarza i projektanta Eugeniusza Gintera oraz Marka Stańczyka- producenta, multimedalisty Mistrzostw Polski w Match Racingu. To połączenie dało niesamowity efekt.

duża aktywność

Lekki | Szybki | Zwrotny

Duża powierzchnia ożaglowania, niska masa 2,2 t oraz bulba (550 kg) sprawia, że ten jacht żegluje w ślizgu już przy 10 knt na genakerze. Prędkości 11-13 knt przy wietrze powyżej 20 knt to standard.

Trenerzy

W każdym wyścigu będzie towarzyszył Wam Trener. Taka formuła jest zdecydowanie najlepszą drogą do szybkiej i bezpiecznej nauki. Trenerzy w Jeziorak Yacht Club muszą zaliczyć naszą wewnętrzną Akademię Trenerów, dzięki czemu mamy ujednolicony program nauczania, a Wy gwarancję efektywnej nauki.

Jesteś w dobrych rękach!

aa

Aleksander Michalski

Multimedalista Akademickich Mistrzostw Polski

3m Meczowe Mistrzostwa Europy

Reprezentant teamu Polska w SSL Gold Cup

aa

Damian Pietruszewski

Staż regatowy: 22 lata

Osiągnięcia:

Mistrz Polskiej Ligi Żeglarskiej- załoga

Zwycięzca 1 ligi- Polska Liga Żeglarska

Znakomity zawodnik w klasach Optimist i Laser

aa

Karol Górski

Staż regatowy: 32 lata

Osiągnięcia:

Drużynowy Mistrz Europy

Mistrz Polski w klasach Laser i Optymist

V-ce Mistrz Polskiej Ligi Żeglarskiej

aa

Igor Tarasiuk

Staż regatowy: 22 lata

Osiągnięcia:

Zwycięzca Polska Liga Żeglarska

V-ce Mistrz Polski w Match Racingu

Mistrz Polski w klasie Omega

aa

Piotr Małecki

Staż regatowy: 25 lata

Osiągnięcia:

Mistrz Polskiej Ligii Żeglarskiej (załoga)

V-ce Mistrz Polski w Match Racingu

aa

Patryk Richter

Staż regatowy: 21 lata

Osiągnięcia:

Mistrz Polski w klasie Omega Sport

Morski Mistrz Polski

Malta Middle Sea Race 2020 s/y I Love Poland

Atrakcje
Image Item

Wieczór „na dziko”- jeśli pogoda dopisze to usiądziemy przy ognisku pod gwiaździstym niebem. Upieczemy kiełbaski i wspólnie przyrządzimy "Żeglarski Kociołek" wypełniony po brzegi lokalnymi smakołykami.

Image Item

Wieczór w Yacht Clubie- wieczorne imprezy przy zachodzie słońca w restauracji z widokiem na nasze jachty. Klimat jachtingu, do tego świetne towarzystwo i wyborna kuchnia włosko-polska Portu 110.

Image Item

White Yacht Club Party impreza, którą organizujemy wspólnie z Portem 110, to zawsze najbardziej wyjątkowy wieczór sezonu - kameralny klimat, świetna kuchnia oraz rozbrzmiewająca w całej marinie muzyka, która porywa wszystkich na parkiet pod gwiazdami.

Image Item

Ekologiczna wołowina - znamy takie miejsce, gdzie serwuje się ekologiczną wołowinę z własnej hodowli zgodnie z ideą "Z pastwiska na talerz". Wołowina doskonała, a miejsce cudowne, przy którym można stanąć jedynie „na dziko”.

Image Item

Błękitna Wstęga Jezioraka- weź udział w wyścigu floty ponad 70 jachtów i powalcz z nami o zwycięstwo. Wyścig jest niezwykle ciekawy (wiele zatoczek, mielizn, zalesionych brzegów) i przyciąga wiele regatowych jednostek. W 2020 roku Błękitna była nasza!

Termin: 1-4 września

Edycje

Image Item

Edycja 1 "Otwarcie Sezonu- Majówka"

Zapraszamy na huczne otwarcie sezonu. Nie ma to jak złapać pierwsze halsy na początku sezonu. Zapraszamy na wieczorne imprezy w Yacht Clubie.

Termin - 29.04-2.05

Trasy – mieszane: krótkie po trasie, sprinty wzdłuż jeziora, wokół wysp

Image Item

Edycja 3 Najdłuższe Noce

W czerwcu zapraszamy na najdłuższe noce w sezonie. Tutaj na pewno będziemy „na dziko” palić ogniska i czekać do wschodu słońca. Nocujemy również na dziko.

Termin - 24-26.06

Trasy – mieszane: krótkie po trasie, sprinty wzdłuż jeziora, wokół wysp

Image Item

Edycja 5 White YachParty

White Yacht Club Party impreza, którą organizujemy wspólnie z Portem 110, to zawsze najbardziej wyjątkowy wieczór sezonu - kameralny klimat, świetna kuchnia oraz rozbrzmiewająca w całej marinie muzyka, która porywa wszystkich na parkiet pod gwiazdami.

Termin 12-14.08

Dres Code- White Smart Casual

Trasy – mieszane: krótkie po trasie, sprinty wzdłuż jeziora, wokół wysp

Image Item

Edycja 6 Błękitna Wstęga Jezioraka

Błękitna Wstęga Jezioraka- weź udział w wyścigu przez najdłuższe jezioro w Polsce we flocie ponad 70 jachtów i powalcz z nami o zwycięstwo. Wyścig jest niezwykle ciekawy (wiele zatoczek, mielizn, zalesionych brzegów) i przyciąga wiele regatowych jednostek. W 2020 roku Błękitna była nasza!

Termin: 1-4 września. Jedyna impreza 4-ro dniowa

Image Item

Edycja 7 Jesienna Aura

Sezon za chwilę się skończy więc żeglujmy, póki się da. Większość czasu będziemy spędzać w Yacht Clubie, ale jeśli pogoda pozwoli, a lubi się zdarzyć 25°C we wrześniu to odkryjecie malowniczy Jeziorak jesienią!

Termin 16-18.09

Trasy – mieszane: krótkie po trasie, sprinty wzdłuż jeziora, wokół wysp

Image Item

Edycja 8 Finał JGP

Kto zostanie najlepszym sternikiem sezonu 2022? Przekonamy się już niebawem!

Termin 7-9.10

Trasy – mieszane: krótkie po trasie, sprinty wzdłuż jeziora, wokół wysp

Regulamin
Warunki uczestnictwa
 1. Aby wziąć udział w całym cyklu i zawalczyć o Puchar Jeziorak Grand Prix należy wystartować w 2 imprezach eliminacyjnych i finale – wykupić pakiet (w pakiecie jest taniej)
 2. Można również wziąć tylko w 1 imprezie jako Sternik Gość bez prawa udziału w finale 
 3. Uczestnik wybiera spośród 6 dostępnych terminów
 4. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy
 5. Uczestnicy muszą posiadać uprawnienia minimum Patent Żeglarza 
 6. Aby wziąć udział w regatach uczestnik musi potwierdzić swoje uczestnictwo poprzez zawarcie umowy z organizatorem na wybrane przez siebie terminy regat oraz opłacić kwotę za uczestnictwo.
Zgłoszenia

Eliminacje– zgłoszenia przyjmujemy w trybie ciągłym poprzez nasz system rezerwacyjny zgodnie z zasadą kto pierwszy ten lepszy.

Finał- do finału zakwalifikuje się 24 najlepszych sterników, którzy wezmą udział w min. 2 eliminacjach.

Termin i miejsce regat

Regaty odbędą się w terminach podanych na niniejszej stronie.

Regaty odbędą się na akwenie jeziora Jeziorak.

Ranking sterników, załóg i Ownersów

Uczestnicy mają do wyboru 3 kategorie:

 1. Sterników– główna. Dla osób, które nie mają własnej załogi i rezerwują pojedyncze miejsce
 2. Załóg– dla stałych teamów które rezerwują cały jacht
 3. Owners– dla właścicieli N’FUNek 

Ranking Sterników

 1. Na jachcie mamy czterech sterników i każdy z nich zbiera punkty na własne konto w systemie rotacyjnym tj. 1 wyścig i zmiana.
 2. Dodatkowo punkty również zbiera cały zespół na danym jachcie – jest to dodatkowa motywacja, aby każdy z teamu starał się w każdym wyścigu.
 3. Aby zdobyć Super Puchar Jeziorak Grand Prix należy wziąć udział w 2 eliminacjach oraz finale na koniec sezonu.

Ranking Załóg

 1. Jeśli masz stały zespół to będziesz zaliczany do kategorii Załóg,
 2. Jak również Ty- jako sternik będziesz zaliczany do Rankingu Sterników
 3. Aby zdobyć Załogowy Super Puchar Jeziorak Grand Prix należy wziąć udział w 2 eliminacjach oraz finale na koniec sezonu.

Ranking Owners

 1. Z myślą o właścicielach jachtów N’FUN 30 będzie prowadzony dodatkowy ranking.
 2. Aby zdobyć  Super Puchar Owners  należy wziąć udział w 2 eliminacjach oraz finale na koniec sezonu.
 3. Jak również Ty- jako sternik będziesz zaliczany do Rankingu Sterników.
Punktacja i zasady uczestnictwa
 1. Format wyścigów – flotowy
 2. W regatach można wziąć udział w kategoriach:
  1. Sterników- główna. Dla osób, które nie mają własnej załogi i rezerwują pojedyncze miejsce
  2. Załóg- dla stałych teamów którzy rezerwują cały jacht
  3. Owners- dla właścicieli N’FUNek 
 3. Aby wziąć w całym cyklu i zdobyć SuperPuchar Jeziorak Grand Prix należy wystartować w:
  1. 2 x eliminacjach
  2. Finale
 4. Dopuszcza się start tylko w 1 regatach dla Sterników- Gości. Sternik ten nie ma prawa udziału w finale, chyba że w finale będzie wolne miejsce.

Eliminacje

 1. uczestnicy wybierają 2 imprezy eliminacyjne spośród sześciu dostępnych terminów
 2. Stosowany będzie system małych punktów zarówno w poszczególnych wyścigach eliminacyjnych jak i finałowych. System małych punktów będzie stosowany również do poszczególnych regat.
 3. 1 miejsce – 1 pkt., 2. miejsce – 2 pkt. , 3. miejsce – 3 pkt. itd.

Finał

 1. Finał jest jeden w którym uczestniczy 24 sterników, którzy zaliczyli 2 eliminacje. 
 2. Finał podzielony jest na dwie grupy – złotą i srebrną.
 3. Sternicy uczestniczący w finale zostaną rozstawieni do 2 grup zgodnie z wynikami po 2 eliminacjach.
 4. Sternicy od 1 do 12 awansują do złotej grupy
 5. Sternicy od 13 do 24 awansują do srebrnej grupy
 6. Zwycięzcą Jeziorak Grand Prix zostanie ten sternik, który zgromadzi najmniejszą liczbę punktów z eliminacji i finału

1 x eliminacja (x punktów) + 1 x eliminacja (x punktów) + finał (x punktów) = x pkt  

Program regat

PIĄTEK

10.00-11.00 Akademia Regatowa cz. teoretyczna

11.00-14.00 Akademia Regatowa cz. praktyczna I

14.00-15.30 Lunch 

15.30-18.30 Akademia Regatowa cz. praktyczna II

20.00 Kolacja w Yacht Clubie lub „na dziko”

SOBOTA

8.00-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Odprawa załóg

11.00-14.00 Regaty – wg. tras regatowych

14.00-15.30 Lunch 

15.30-18.30 Regaty – wg. tras regatowych 

20.00 Kolacja w Yacht Clubie lub „na dziko”

NIEDZIELA

8.00-9.30 Śniadanie

9.30-10.00 Odprawa załóg

11.00-14.00 Regaty – wg. tras regatowych 

14.00 Ceremonia zakończenia

14.30 Lunch

15.30 wyjazd uczestników 

Przepisy

Regaty zostaną rozegrane zgodnie z przepisami zdefiniowanymi w Przepisach Regatowych Żeglarstwa World Sailing aktualnymi na dany sezon.

 

Załoga i Trener
 1. Załoga składa się z 3-4 osób oraz Trenera.
 2. Załoga nie może  żeglować bez Trenera.
 3. Trener nie może sterować za wyjątkiem sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu jachtu oraz załogi.
 4. Trener może w wyjątkowych sytuacjach pomagać załodze w trymowaniu żagli.
Prawa do wizerunku oraz media
 1. Zgłaszając się do regat uczestnik wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie swego wizerunku przez organizatorów i sponsorów podczas zdjęć, filmów i innych produkcji w czasie trwania regat oraz we wszystkich materiałach dotyczących regat. 
 2. Organizator ma prawo umieścić na łodziach w czasie wyścigów kamery foto/video lub operatora z kamerą.
 3. Uczestnik ma obowiązek uczestniczyć w wywiadzie, jeśli zostanie poproszony przez Organizatora. 
Ubezpieczenie

Organizator zapewnia ubezpieczenie NNW uczestników, a także OC i Casco jachtów. Polisa zawiera udział własny w wysokości 4000 zł. Każdy sternik odpowiada za uszkodzenia do wysokości udziału własnego w kwocie 1000 zł- kaucja pobierana przed regatami. 

Zastrzeżenie odpowiedzialności
 1. Wszyscy uczestnicy biorą udział w regatach na własną odpowiedzialność. Żadna z czynności wykonana lub niewykonana przez organizatorów nie zwalnia uczestników regat od odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę spowodowaną przez zawodnika lub jego jacht wynikającą z udziału w regatach. 

Opinie

Jesteś ciekaw co powiedzieli uczestnicy po regatach? Kliknij, posłuchaj i przekonaj się do naszych regat Jeziorak Grand Prix na N’FUN 30!

Dużo intensywnej pracy i dużo wiedzy właśnie po to, aby dzisiaj ten trening sprawdzić w prawdziwej walce. My jesteśmy super zadowoleni z wydarzenia. Dużo się nauczyliśmy.

Testimonial Item

Przemek

uczestnik regat Jeziorak Grand Prix

Bardzo się cieszymy. Byliśmy bardzo waleczni i ostro walczyliśmy- też dzięki naszemu trenerowi z Jeziorak Yacht Club i bardzo dziękujemy, bo dużo wiedzy nam przekazał. Jacht jest idealny, naprawdę, jacht jest super.

Testimonial Item

Ewa

Uczestnik regat Jeziorak Grand Prix

Igor- niesamowita przygoda, trening pod okiem mistrza. Dla mnie najważniejsze było żeglowanie z genakerem. Do tej pory była to dla mnie czarna magia, a w tej chwili wiem, że mogę wypłynąć samodzielnie z tym żaglem i go używać. Dlatego polecam dla ludzi, którzy chcą w żeglarstwie doświadczyć czegoś więcej niż tylko turystyki.

Testimonial Item

Igor

uczestnik Akademii Regatowej

Bardzo intensywna akademia, poprzeplatana teorią. Pod względem symulacji regat najciekawsze szkolenie, które odbyłem. Tutaj były pokazane w praktyce wszystkie elementy, które składają się na start w regatach. Świetne wrażenia i doświadczenia.

Testimonial Item

Marek

uczestnik Akademii Regatowej

Wyniki

NumerImię123FinałPunktyM-CE
1
2
3
4
5
6
7
Uczestnicy imprezy object są ubezpieczeniem NNW Signal Iduna, przeczytaj informacje o produkcie ubezpieczeniowym oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia (IPID+OWU).

Cennik

 

Możesz wystartować gościnnie w 1 regatach- „Pakiet 1 Regaty/Eliminacja”, ale jeśli chcesz zawalczyć o Puchar Jeziorak Grand Prix, musisz wziąć udział 2 imprezach eliminacyjnych i finale „Pakiet Jeziorak Grand Prix”. Pamiętaj wybierasz 2 terminy dostępne spośród 7.

Jak się zapisać? Rezerwuj oddzielne miejsce na każdą imprezę.

Jeśli nie chcesz decydować się na cały cykl możesz spróbować udziału w jednych regatach, jeśli ci się spodoba przyjedź na kolejne. Po 2 eliminacjach masz prawo startu w finale.

Pakiet 1 Regaty/Eliminacja zawiera:

Udział w 1 regatach
 1. Miejsce na jachcie N’FUN 30
 2. Udział w regatach JGP
 3. Udział w piątkowej Akademii Regatowej
 4. Opieka Trenera na jachcie
 5. Nocleg na jachtach
 6. Lunch na jachcie piątek
 7. Kolacja „na dziko” (zależne od pogody)
 8. Ubezpieczenie NNW
 9. Opłaty portowe, paliwo
 10. Puchary, dyplomy
Cena

od 1300 zł/osoba 

Cena nie zawiera
 1. Wyżywienia (z wyłączeniem 1 x lunch na jachcie i 1 x kolacja „na dziko”)
 2. Napoi
 3. Noclegów poza jachtem
 4. Natryski i toalety w porcie (3 zł toaleta, 20 zł prysznic, 30 zł na Zielone Ranczo)

Pakiet Jeziorak Grand Prix zawiera:

Udział w 3 regatach- 2 x eliminacje + finał
 1. Miejsce na jachcie N’FUN 30
 2. Udział w regatach JGP
 3. Udział w piątkowej Akademii Regatowej
 4. Opieka Trenera na jachcie
 5. Nocleg na jachtach
 6. Lunch na jachcie piątek
 7. Kolacja „na dziko” (zależne od pogody)
 8. Ubezpieczenie NNW
 9. Opłaty portowe, paliwo
 10. Puchary, dyplomy
Cena

4100 zł/osoba*

 

Cena nie zawiera
 1. Wyżywienia (z wyłączeniem 1 x lunch na jachcie i 1 x kolacja „na dziko”)
 2. Napoi 
 3. Noclegów poza jachtem
 4. Natryski i toalety w porcie (3 zł toaleta, 20 zł prysznic, 30 zł na Zielone Ranczo)
Galeria

Inne aktywności

Akademia Regatowa

Mistrzowie Polski i Europy w żeglarstwie, v-ce Mistrzowie Polskiej Ligi Żeglarskiej zapraszają na Akademię Regatową na N’FUN 30! 4- ro dniowy intensywne szkolenie o różnych poziomach.

Kup N’FUN 30 i dołącz do społeczności!

Kupując Funkę, dołączasz do społeczności, w której czeka na Ciebie gotowy plan na rozwój żeglarskich umiejętności. Poznaj naszych klubowiczów i weź udział regatach w kategorii Owners.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

tel. 882 069 309
tel. 791 501 127