Yacht Club Regatta Weekend

Prestiżowy jachting w otoczeniu eleganckiego hotelu

Adventure Sailing Weekend

Odkryj magię dzikiego jeziora!

Jeziorak Sprint Cup

Podejmij wyzwanie i pokonaj najdłuższe jezioro w Polsce!

Niezwykłe Wydarzenia

Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń żeglarskich i organizacyjnych (od 8 lat organizujemy żeglarskie eventy dla firm) stworzyliśmy dla Was na Jezioraku wyjątkowe weekendowe spotkania. Każde z nich jest inne, ale razem dają wyjątkową możliwość nauki żeglarstwa (również regatowego) i poznania najwspanialszych miejsc na Jezioraku.

Każde wydarzenie oferuje balans pomiędzy aktywnością i odpoczynkiem. Każde z nich stwarza możliwość żeglowania pod okiem profesjonalnych żeglarzy. Każdy weekend będzie powoli otwierał przed Wami najciekawsze miejsca na jeziorze. Odwiedzimy prestiżowy Yacht Club. Popłyniemy w głąb jeziora, aby cieszyć się jego dzikim i naturalnym charakterem.

Na końcu czeka Was prawdziwe wyzwanie na najdłuższym jeziorze w Polsce- Rekord Jezioraka. 

Nasze spotkania pod żaglami dedykowane są dla każdego, niezależnie od poziomu żeglarskich umiejętności! Oferujemy opcję wynajęcia sternika dla początkujących załóg, lub „lidera” dla tych, którzy chcą się rozwijać w temacie żeglarstwa regatowego. 

Wybierz swój idealny weekend lub przejdź przez wszystkie 3 stopnie wtajemniczenia!

Yacht Club Regatta Weekend

Zapraszamy Was do wyjątkowego Yacht Clubu. Wybierz tę opcje jeśli lubisz żeglować, ale nocleg wolisz spędzić w hotelu. Czeka na Ciebie szkolenie regatowe oraz regaty w formie emocjonujących sprintów.

Cena od 800 zł

Adventure Sailing Weekend

Odkryjemy przed Tobą magię dzikiego Jezioraka. Czekają Was szkolenie żeglarskie i regaty oraz dwie noce „na dziko”. Wokół tylko cisza i piękna mazurska przyroda.

Cena od 800 zł

Jeziorak Sprint Cup

Podejmij wyzwanie i pokonaj najdłuższe jezioro w Polsce. W piątek będziemy intensywnie trenować, aby w sobotę zmierzyć się z Jeziorakiem i …samym sobą! Obie noce spędzacie w hotelu.

Cena od 800 zł

Nie możesz się zdecydować?

Skorzystaj z naszej porównywarki.

 

Yacht Club Regatta Weekend

Adventure Sailing Weekend

Jeziorak Sprint

Cup 

Dlaczego warto z nami spędzić weekend?

Kulinaria – Zapewniamy Wam pełne wyżywienie, autentyczne, lokalne, przyrządzane z pasją
Aktywność – dostarczamy dużą dawkę żeglarstwa z akcentem na jego sportowy wymiar, bo kochamy regaty (ścigamy się w Polskiej Ekstraklasie Żeglarskiej!)
Balans – regaty i chilloutowe rejsy w wyważonych proporcjach
Magia jeziora – pokażemy Wam najbardziej klimatyczne, wyselekcjonowane miejscówki

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas

tel. 882 069 309
tel. 791 501 127