JYC to nowe miejsce na żeglarskiej mapie Polski. W Iławie nad Jeziorakiem. Oferujemy Wam: Szkolenia – dla młodzieży i dorosłych, początkujących i zaawansowanych, na patent oraz regatowe. Nasza kadra to aktywni regatowcy i pasjonaci żeglarstwa.

Nasze Rejsy to połączenie komfortowych jachtów, lokalnego jedzenia i wyselekcjonowanych miejscówek na naszym ukochanym jeziorze. W ofercie czarterów znajdziecie  jachty spełniające nasze wymagania, czyli szybkie, bezpieczne i komfortowe.

Nasze Regaty to możliwość uczenia się podstaw oraz tajników żeglarstwa regatowego. Regaty prowadzimy w modułach weekendowych, z których każdy pozwala odkrywać jezioro w innym charakterze. Pakiety oferowane są w formie all inclusive po to, abyście mogli skupić się na nauce, relaksie i cieszyć się wspaniałym jeziorem.

Marzysz o własnym jachcie? Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku czarterowego pozwoliło nam stworzyć program inwestycyjny- Yachtvestment, dzięki któremu Twój jacht będzie na siebie zarabiał.

JYC to również miejsce spotkań ludzi, których połączyła wspólna pasja i miłość do szeroko rozumianego wodniactwa- jachtingu. Zapraszamy do wspaniałego świata społeczności, która tak jak Ty kocha wodę.  

SAILING EVENT KAROL GÓRSKI

Obrońców Westerplatte 4/19

14-200 Iława

NIP 744-164-40-26

Regon 280416404

Wpis do Centralnej Ewidencji Organizatorów Organizatorów Turystyki nr 27067

Bezpieczeństwo

 Jesteśmy Organizatorem Turystki wpisany co Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i podlegamy kontroli właściwych urzędów.

Wpis nr 27067 Rejestru Marszałka woj. Warmińsko- Mazurskiego. Wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni w ramach gwarancji TU Signal Iduna o nr ……

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Poniedziałek- Piątek 9-16

Zadzwoń do nas

tel. 882 069 309
tel. 791 501 127