Jeziorak Yacht Club

JYC to nowe miejsce na żeglarskiej mapie Polski. W Iławie nad Jeziorakiem. Oferujemy Wam: Szkolenia – dla młodzieży i dorosłych, początkujących i zaawansowanych, na patent oraz regatowe. Nasza kadra to aktywni regatowcy i pasjonaci żeglarstwa.

Nasze Rejsy to połączenie komfortowych jachtów, lokalnego jedzenia i wyselekcjonowanych miejscówek na naszym ukochanym jeziorze. W ofercie czarterów znajdziecie  jachty spełniające nasze wymagania, czyli szybkie, bezpieczne i komfortowe.

Nasze Regaty to możliwość uczenia się podstaw oraz tajników żeglarstwa regatowego. Regaty prowadzimy w modułach weekendowych, z których każdy pozwala odkrywać jezioro w innym charakterze. Pakiety oferowane są w formie all inclusive po to, abyście mogli skupić się na nauce, relaksie i cieszyć się wspaniałym jeziorem.

Marzysz o własnym jachcie? Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku czarterowego pozwoliło nam stworzyć program inwestycyjny- Yachtvestment, dzięki któremu Twój jacht będzie na siebie zarabiał.

JYC to również miejsce spotkań ludzi, których połączyła wspólna pasja i miłość do szeroko rozumianego wodniactwa- jachtingu. Zapraszamy do wspaniałego świata społeczności, która tak jak Ty kocha wodę.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Łączy nas miłość i pasja do jachtingu

Społeczność

Budujemy społeczność ludzi, którzy tak jak my kochają szybkie jachty, piękną przyrodę i dobre, lokalne jedzenie. W sezonie 2020 w każdą środę szkolimy się i ścigamy się na Jezioraku.

Yachtvestment

Marzysz o własnym jachcie? Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku czarterowego pozwoliło nam stworzyć program inwestycyjny, dzięki któremu Twój jacht będzie na siebie zarabiał

Wizja

Naszą wizją jest stworzenie najnowocześniejszej bazy szkoleniowo-regatowej z flotą nowoczesnych jachtów. Jeśli marzysz o zakupie własnej łódki, która będzie na siebie zarabiać, zapraszamy do naszego programu inwestycyjnego- Yachtvestment

Nasze korzenie pochodzą od

SAILING EVENT

Jednej z największych agencji eventowo- żeglarskich w kraju, która w sezonie 2019 zorganizowała 59 eventów w całej Polsce, jej działalność ropoczeła się w 2012 roku.

Vice Mistrzowie Polskiej Ligi Żeglarskiej

Jesteśmy drugim najlepszym klubem w Polsce

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas